Titles you rated
- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- KarmaRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Culinary Class WarsRated ★ 3.5