Series
Ratings
13
Devil May CryRated ★ 3.5
GANTZRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.0
DC's Legends of TomorrowRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Graceland Season 2Rated ★ 3.0
Graceland Season 1Rated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0