Series
Ratings
80
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 2.5
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0- My DearestRated ★ 3.5
- Partner TrackRated ★ 1.5
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- Marry My HusbandRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 2.5- Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 1.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
18 AgainRated ★ 4.5