Series
Ratings
133
GintamaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Pui Pui MolcarRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.5
That '70s ShowRated ★ 4.0- Cold CaseRated ★ 3.5
- Regular ShowRated ★ 4.0
- Dave the BarbarianRated ★ 4.0
- ミッキーマウス!Rated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
From Dusk till Dawn: The SeriesRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
MononokeRated ★ 3.0
Sengoku BasaraRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.0