Series
Ratings
157
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.0
あさが来たRated ★ 3.5
Temp Staff Psychic AtaruRated ★ 4.0
QueenRated ★ 4.0
AIBOU: Tokyo Detective DuoRated ★ 3.5
Don't Forget MeRated ★ 3.5
Harassment GameRated ★ 3.5
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 3.5
Black Widow BusinessRated ★ 4.0
ManpukuRated ★ 3.5
Half Blue SkyRated ★ 3.0
チア☆ダンRated ★ 4.0
健康で文化的な最低限度の生活Rated ★ 3.0
An Invisible CradleRated ★ 3.5
deleRated ★ 4.5
The Detective is Way AheadRated ★ 5.0
Born to be a FlowerRated ★ 2.5
Keiji 7-ninRated ★ 2.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.5
Women Document DetectivesRated ★ 3.5