Series
Ratings
155
Fishbowl WivesRated ★ 1.5
Aa, Love HotelRated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 5.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.5
Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 3.5
Nintama RantaroRated ★ 2.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 5.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
ドラえもんRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0
まんが日本昔ばなしRated ★ 5.0
Case ClosedRated ★ 2.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Free and Easy: The Rookie Densuke Hamasaki Season 2Rated ★ 3.0