Series
Ratings
118- Hip-Hop Evolution Season 1Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 1.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- Junji Ito CollectionRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 3.0- Mask GirlRated ★ 2.0
- The Joy of PaintingRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
MovingRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 3.0- The Sandman Season 1Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0