Series
Ratings
37
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Deka WankoRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 3.0
Dear SisterRated ★ 3.0
Kaibutsu-kunRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0
K-ON!!Rated ★ 5.0
K-ON!Rated ★ 5.0
WORKING!!Rated ★ 4.0
Powerpuff GirlRated ★ 3.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Kirarin RevolutionRated ★ 2.0