Series
Ratings
47- Flirty Boy and GirlRated ★ 3.5
- Read My LipsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
Goodbye SoloRated ★ 4.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.0
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0