Series
Ratings
50
Dash & LilyRated ★ 4.0
聖☆おにいさんRated ★ 1.0
School Meals TimeRated ★ 3.0
Yuri!!! on IceRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Lupin the Third: Episode 0: First ContactRated ★ 2.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
すいかRated ★ 2.0
SegodonRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Descending Stories: A Life In RakugoRated ★ 5.0
Hibana: SparkRated ★ 5.0
SetoUtsumiRated ★ 4.0
Boys On The RunRated ★ 5.0
早子先生、結婚するって本当ですか?Rated ★ 4.0
Million Yen WomenRated ★ 5.0
Miss SherlockRated ★ 5.0
Arakawa Under the BridgeRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0