Series
Ratings
30- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5

The Penthouse Season 3Rated ★ 0.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0- The Joy of PaintingRated ★ 3.5
- Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 3.0
- Tears in the AmazonRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
GokusenRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5