Series
Ratings
66- Low LifeRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Nine PuzzleRated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- GriseldaRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 3.5
- Zero DayRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Family PlanRated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Dark Matter Season 1Rated ★ 3.5
Masters of the AirRated ★ 4.0- The Judge from HellRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0