Series
Ratings
75- Baby ReindeerRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- BelieveRated ★ 2.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5- Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
- Pretty SmartRated ★ 3.0
AvalancheRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5- Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.5
- Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5- One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5