Series
Ratings
78
Tatami Time Machine BluesRated ★ 3.5- The Orbital ChildrenRated ★ 4.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 4.0
When They Cry: KaiRated ★ 3.0
Higurashi When They CryRated ★ 3.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 5.0
ATARURated ★ 2.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.0
Magical DoReMiRated ★ 4.0
My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 2.0
TsuritamaRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0
My Daddy Is An Idol!Rated ★ 3.0
울지마, 하라짱Rated ★ 3.0
Princes of Song Maji Love RevolutionRated ★ 0.5
Princes of Song Maji Love 2000%Rated ★ 0.5
Sayonara Zetsubou SenseiRated ★ 1.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
Princes of Song Maji Love 1000%Rated ★ 0.5
Space BrothersRated ★ 4.0