Series
Ratings
14
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 2.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 3.0