Series
Ratings
119- A Gatherer's Adventure in IsekaiRated ★ 2.5
The Healer Who Was Banished From His Party, Is, in Fact, the StrongestRated ★ 2.0- Let This Grieving Soul Retire! Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
- The Rookie Middle-Aged Adventurer Was Trained to Death by the Most Powerful Party to Become InvincibleRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5- WITCH WATCHRated ★ 3.5
Grandpa and Grandma Turn Young AgainRated ★ 4.0
A Returner's Magic Should Be SpecialRated ★ 3.0- Headhunted to Another World: From Salaryman to Big Four!Rated ★ 3.5
- Go! Go! Loser Ranger! Season 2Rated ★ 4.0
- Go! Go! Loser Ranger!Rated ★ 4.0
My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World!Rated ★ 3.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 2.5- The Brilliant Healer's New Life in the ShadowsRated ★ 3.5
The Strongest Magician in the Demon Lord's Army Was a HumanRated ★ 3.5- The White Mage Who was Banished From the Hero's Party is Picked Up by an S-Rank Adventurer: This White Mage is Too Out of the Ordinary!Rated ★ 3.0
The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another WorldRated ★ 3.5- The Too-Perfect Saint: Tossed Aside by My Fiancé and Sold To Another KingdomRated ★ 3.5
- I Left My A-Rank Party to Help My Students Reach the Dungeon DepthsRated ★ 3.0