Series
Ratings
54
Fugitive BoysRated ★ 3.5
Nameless PoisonRated ★ 3.5
베드로의 장렬Rated ★ 3.0
Akai YubiRated ★ 2.5
The Black Leather NotebookRated ★ 3.5
여계가족Rated ★ 3.0
The Animal TrailRated ★ 2.0
Yokoso Wagaya eRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
Hitori ShizukaRated ★ 2.5
At Home DadRated ★ 2.0
Partner In DarknessRated ★ 2.0
The AffairRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Ferris Wheel at NightRated ★ 3.0
Unfair the Special: Double Meaning -A Chain Reaction-Rated ★ 2.5
Chi no ShioRated ★ 1.5
Ally McBealRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Strawberry NightRated ★ 3.0