Titles you rated
La La LandRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
CocktailRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5- PapermanRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
The Eighth DayRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The ExperimentRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 3.5