Series
Ratings
165- AdolescenceRated ★ 3.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Airport 2013Rated ★ 4.5
Furuhata Ninzaburo SP The SMAP MurderRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
TrespassersRated ★ 4.0
Furuhata Ninzaburo 2Rated ★ 5.0
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- Last One Standing Season 2Rated ★ 4.0
- Depp v HeardRated ★ 3.5
- SANCTUARYRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
ElpisRated ★ 3.5- Laundry ChigasakiRated ★ 3.5
- My NameRated ★ 3.0
- SomebodyRated ★ 2.5
The Road to MurderRated ★ 5.0