Series
Ratings
1597- How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 2.0
- Unrequited LoveRated ★ 1.0
- Nukitashi the AnimationRated ★ 2.0
- Ryunosuke KamikiRated ★ 3.5
- Themis' Uncertain CourtRated ★ 3.0
- Tokeikan no SatsujinRated ★ 2.5
- Jiken wa, Sono Mawari de Okite iru Season 3Rated ★ 0.5
- Takopii's Original SinRated ★ 4.0
みんな!エスパーだよ! 〜欲望だらけのラブ・ウォーズ〜Rated ★ 1.5
みんな!エスパーだよ!番外編 〜エスパー、都へ行く〜Rated ★ 1.5
みんな!エスパーだよ!Rated ★ 2.5
Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 1.5
Kyojo 2Rated ★ 2.0- Scandal EveRated ★ 2.0
- Tales of the Bizarre 35 Shunen SPRated ★ 2.0
The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 3.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 1.5
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 1.5
Grappler Baki wa BL dewa nai ka to Kangaetsuzuketa Otome no KirokutsutsuRated ★ 3.5- AtelierRated ★ 1.5