Series
Ratings
151- Emergency Interrogation Room Season 5Rated ★ 3.5
- UnboundRated ★ 4.0
- HirayasumiRated ★ 4.0
Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0
Family's FormRated ★ 3.5- StrangerRated ★ 3.0
Peep TimeRated ★ 4.0
Anonymous: Keishicho ”Yubisatsujin” TaisakushitsuRated ★ 3.5
London no Yamamoto IsorokuRated ★ 3.5
A Forever LoveRated ★ 4.0
Furuhata Ninzaburo SP The SMAP MurderRated ★ 4.0
Dear RadianceRated ★ 3.0- Sora wataru kyoshitsuRated ★ 4.5
- 1122 Ii FufuRated ★ 4.5
Shinsengumi!! Hijikata Toshijo Saigono IchinichiRated ★ 3.5
わが家の歴史Rated ★ 3.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
- BelieveRated ★ 2.5
- Anti HeroRated ★ 4.0
小さな巨人Rated ★ 2.5