Series
Ratings
30- Battle of FatesRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5- Crime Scene ZeroRated ★ 3.5

Infinite ChallengeRated ★ 5.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.0- Baby ReindeerRated ★ 3.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Initial D: First StageRated ★ 3.0- Mask GirlRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 4.0- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 3.5