Series
Ratings
93
Flower of EvilRated ★ 3.5
Silo Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5- Doctor ChaRated ★ 4.0
- The Night Agent Season 1Rated ★ 4.0
- Brave Detectives 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Reacher Season 1Rated ★ 4.5- GridRated ★ 3.5
- Juvenile JusticeRated ★ 3.5