Series
Ratings
77- Time Season 1Rated ★ 4.0
- A Man on the Inside Season 2Rated ★ 5.0
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0- Poker FaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0- Hacks Season 2Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 4.5
- Hacks Season 1Rated ★ 4.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 3.0
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
- Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.0
The Morning ShowRated ★ 4.5- Dark TouristRated ★ 4.0
- BeckhamRated ★ 3.5
- The PatientRated ★ 4.0