Series
Ratings
40- Terms of EndearmentRated ★ 3.0
White Nights 3.98Rated ★ 2.5
Jang Nok-sooRated ★ 3.5- Man in CrisisRated ★ 3.0
- Mother's SeaRated ★ 2.0
- Im Kkeok JeongRated ★ 2.0
- JealousyRated ★ 2.0
- The LandRated ★ 3.0
Terms of EndearmentRated ★ 3.0
Trap of YouthRated ★ 5.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 2.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
Fashion 70'sRated ★ 4.5
Feast of the GodsRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 2.0
The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0