Series
Ratings
114
HouseRated ★ 4.0- 2021 Special Talkshow 'Let’s BTS'Rated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Love in Chains Season 2Rated ★ 4.0
Love in Chains Season 1Rated ★ 3.5- Exploring AlternativesRated ★ 0.5
Let's Have a Meal TogetherRated ★ 3.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0- Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.5
SEAL TeamRated ★ 3.0
SEAL TeamRated ★ 2.5- Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 2.5- Those Who Cross the LineRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
KairosRated ★ 3.5
The Loudest VoiceRated ★ 3.5