Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 5.0- MessiahRated ★ 3.5
- Turning Point: 9/11 and the War on TerrorRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 4.5