Movies
Ratings
249
Perfect GameRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Miss PotterRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 5.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0
Magic MikeRated ★ 4.0
ThorRated ★ 1.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Nobody Loves MeRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 5.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 5.0- Girl by GirlRated ★ 2.0
102 DalmatiansRated ★ 5.0
EvitaRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 5.0- You AgainRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0