Series
Ratings
226
Gurren LagannRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5- Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5- First LoveRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5- Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0- Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0