Titles you rated
The PriestsRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 2.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0- Two CopsRated ★ 3.5
JumperRated ★ 1.5- PapermanRated ★ 3.5

The WhistleblowerRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 4.0
The Seventh SealRated ★ 3.0
Un Chien AndalouRated ★ 3.0- The Perfect FishplateRated ★ 3.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 4.0
Bad EducationRated ★ 3.5