Movies
Ratings
528
SouthpawRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 3.0
Up for LoveRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Toy Story of Terror!Rated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Over the HedgeRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.5
Kubo and the Two StringsRated ★ 3.0
HomeRated ★ 4.0
SingRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.5
MasterRated ★ 5.0
The Monkey KingRated ★ 2.0