Series
Ratings
26
Drinking SoloRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5- Bridal MaskRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 4.0