Series
Ratings
14
Stranger ThingsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.5
The Lost RoomRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 2.0