Titles you rated
Se7enRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
AppleseedRated ★ 2.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 2.5
Coming to AmericaRated ★ 3.0
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
HeatRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
Scream 2Rated ★ 2.5
ScreamRated ★ 3.0
Battleship PotemkinRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 3.0