Series
Ratings
32
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5