Series
Ratings
55
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
The Great King, SejongRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
- Blue TowerRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
DamoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0