Series
Ratings
57- KiddingRated ★ 5.0
- KiddingRated ★ 5.0
- The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0