Series
Ratings
14
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0