Titles you rated
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- Singles' InfernoRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0