Series
Ratings
59
Hare+GuuRated ★ 3.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 3.0- Blue TowerRated ★ 3.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 4.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0- The Superman AgeRated ★ 3.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0- The Carrie DiariesRated ★ 3.0