Series
Ratings
16
Liar GameRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
- Witch HuntRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5