Series
Ratings
139- The Art of SarahRated ★ 3.5
Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- Wonder ManRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- IronheartRated ★ 2.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- TempestRated ★ 2.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Nine PuzzleRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0