Series
Ratings
12
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- Mrs. AmericaRated ★ 5.0
- Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0- The Outstanding WomanRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0