Series
Ratings
26- Fool Me OnceRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
BigRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.5