Series
Ratings
96- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Lovely RunnerRated ★ 3.5
- My DearestRated ★ 4.5
- RevenantRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0- You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 3.5- QueendomRated ★ 4.0

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 2.5
Friends Season 2Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5