Series
Ratings
105- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 1.5
Protect the BossRated ★ 2.0
My Beautiful BrideRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 2.0
Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Searching for the Full MoonRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 1.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
BigRated ★ 5.0- Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0