Series
Ratings
96
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- KiddingRated ★ 5.0
- KiddingRated ★ 4.0

The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- Crime SceneRated ★ 5.0
- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
- Delicious GuysRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 4.5

Missing NineRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0