Series
Ratings
127- JeongnyeonRated ★ 3.5
- Head Over HeelsRated ★ 2.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
- My DearestRated ★ 4.0
- The Murky StreamRated ★ 2.5
- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
- WongyeongRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0- The Interest of LoveRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
- InsiderRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0