Series
Ratings
22
SKY CastleRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
LiveRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0- Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0