Movies
Ratings
799
American HustleRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 4.0- General's Son IIRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0- Over My Dead BodyRated ★ 3.5
King ArthurRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 3.5- Two CopsRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.5
FearlessRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 4.5
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0
The DescendantsRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.0